BASINDA HTO DETAY
![Siyasi Partiler Seçimden Önce Hatay Tabip Odasını Ziyaret Etti.](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber20014.jpg)
Siyasi Partiler Seçimden Önce Hatay Tabip Odasını Ziyaret Etti.
04 Haziran 2018 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) , 11 Haziran 2018 tarihinde Halkların Demokratik Partisi (HDP) , 14 Haziran 2018 tarihinde İYİ Parti, ve 18 Haziran 2018 günü de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili adayları ve il yöneticileri odamızı ziyaret etmişlerdir.
Hekimlerin ve sağlık çalışanlarının sorunları ve beklentileri konusunda hqazırladığımız raporu Odamızı ziyaret eden temsilcilere ileterek seçimlerde başarılar diledik.
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber32380.jpg)
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber1008.jpg)
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber68483.jpg)
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber48037.jpg)
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber2031.png)
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber44832.jpg)
  Paylaş
  Paylaş
Diğer Haberler
"Dr.Fikret Hacıosman anısına Buluşma"
"Öfkeliyiz Çünkü Tükendik! Çünkü Ölüyoruz!"
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber45281.jpg)
"TTB, Hatay Tabip Odası ve SES üyesi gönüllüler, Hatay Defne Devlet Hastanesi'nde görev yapan hekimleri/sağlık emekçilerini ziyaret etti. "